Napísal 1. júna 2021

Letný eparchiálny tábor 2021

Bratislavská eparchia oznamuje, že Jedenásty ročník LET-ky (Letného eparchiálneho tábora) sa bude konať od 11. júla do 16. júla 2021.

Podujatie sa bude konať v Hoteli František, Lazy pod Makytou v pohorí Javorníky (okres Púchov). Hotel František: www.hotelfrantisek.sk .

Realizovanie letného tábora je možné vzhľadom na uvoľňovanie protiepidemiologických opatrení v súvislosti s ochorením Covid-19 a pri dodržaní predpísaných hygienických opatrení, ktoré platia pre tento typ podujatí.

Tábor je určený pre deti a mládež z našich gréckokatolíckych farností, od ukončeného 2. ročníka základnej školy. Tábor je rozdelený na dve vekové kategórie: Prvú skupinu tvoria deti od 2. -7. ukončeného ročníka ZŠ; druhú skupinu tvoria staršie deti a mládež od 8. ročníka ZŠ a vyššie.

Bližšie informácie o tábore, registrácii (elektronický registračný formulár) budú zverejnené v najbližších dňoch. Predbežný záujem je zatiaľ možné nahlásiť na jednotlivých farských úradoch. Organizátor si vyhradzuje právo, že prihlásenie bude platné až po zaslaní potvrdzujúceho e-mailu zo strany organizátora.

Zdroj: Rada pre mládež Bratislavskej eparchie

Kategória: Zo života eparchie