Home archív pozvánok Zjednotení – Modlitby mladých za mladých

Zjednotení – Modlitby mladých za mladých

by Stano Gabor
0 comment

Komisia pre mládež Prešovskej archieparchie, Rada pre mládež Košickej eparchie a Bratislavská eparchia pozývajú mladých na Modlitby za mladých gréckokatolíkov na Slovensku.

Podujatie nesie názov Zjednotení, lebo spája mladých celej Gréckokatolíckej metropolitnej cirkvi sui iuris na Slovensku. Počas víkendu 26.-28.marca 2021 je pre mladých pripravený bohatý program, ktorý bude možné sledovať on-line na FB profiloch jednotlivých eparchií: Prešovská archieparchia – Komisia pre mládež Prešovskej archieparchie, Košická eparchia – Rada pre mládež Košickej eparchie, Bratislavská eparchia – Mládež Bratislavskej eparchie.

Okrem zapojenia sa do on-line modlitieb, si mladí budú mať možnosť vypočuť slovo k téme Boží influencer rozdelené do troch príhovorov a možnosť viesť súkromný duchovný rozhovor s kňazom, rehoľníkom alebo mladým v piatok a sobotu večer prostredníctvom zoom.

Podujatie vyvrcholí v nedeľu sv. liturgiami s vladykmi jednotlivých eparchií a bude pokračovať následnými popoludňajšími alebo večernými on-line aktivitami, ktoré si už pripravili jednotlivé eparchie osobitne.

Viac informácii o podujatí ako aj samotný program nájdete na plagáte.

1_Zjednotení-všeobecný

Informovala: Viktória Žolnová

 

 

You may also like

Kontakt

Gréckokatolícky eparchiálny úrad 

@2022 – Gréckokatolícka eparchia Bratislava