Napísal 21. júna 2018

Pozvánka na Letný eparchiálny tábor – LET 2018

Bratislavská eparchia ponúka pre deti a mládež tradičný Letný eparchiálny tábor (LET 2018), ktorý bude prebiehať od nedele 15. júla do piatku 20. júla 2018 v Kláštore pavlínov pri Bazilike Sedembolestnej Panny Márie v Šaštíne (Šaštín-Stráže). Web a foto: http://bazilika.sk .

Tábor sa koná už po ôsmy krát a je určený pre deti a mládež z našich gréckokatolíckych farností, od ukončeného 2. ročníka základnej školy. Tábor je rozdelený na dve vekové kategórie: Prvú skupinu tvoria deti od 2. -7. ukončeného ročníka ZŠ; druhú skupinu tvoria staršie deti a mládež od 8. ročníka ZŠ a vyššie.

Témou tábora sú slová z Jánovho evanjelia: „Aby ste sa aj vy navzájom milovali, ako som ja miloval vás“,“ (Jn 13 ,34) a 22 „aby boli jedno, ako sme my jedno“ (Jn 17,22).
Záujemcovia sa môžu prihlásiť do 25. júna, a to elektronicky, cez prihlasovací formulár: https://goo.gl/forms/rVwjA7Ze5FQItncR2

Poplatok za tábor je vo výške 70,- € /na osobu (tento poplatok sa v jednotlivých farnostiach môže líšiť v závislosti od farského príspevku).

Podrobnejšie informácie možno nájsť na farských úradoch eparchie.

Informoval: o. Igor Cingeľ